Haber

MHP meydanlara çıkıyor! İşte ilk miting

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin ardından ara verilen “Adım Adım 2023; Aziz Milletim Sıra Sizde” temalı açık hava mitinglerinin başlayacağını bildirdi. Tekrar.

Yalçın yaptığı yazılı açıklamada, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı Genel Seçimleri ve 28’inci Dönem Milletvekili seçimleri kapsamındaki çalışmaların 2021 yılından bu yana büyük bir şevk ve coşkuyla yürütüldüğünü belirtti.

Yalçın, “Güçlü Siyaset, Öncü Türkiye, Hedef 2023 – Siyasette Yeni Dönem Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler” başlığı altında 2021 yılında açık hava toplantılarının başladığını hatırlatarak, şunları kaydetti:

“İlki ‘Adım Adım 2023’ – ‘İlçe-İlçe Anlatım ve Aydınlatma Toplantıları’nın 2022 yılı Şubat ayında İzmir Bayraklı’da düzenlenmesiyle görüşmelerimize hız verildi. Daha sonra MHP tarafından belirlenen ve tüm Türkiye’ye yayılan seçim faaliyetleri ülke ve toplum katmanları, çeşitli illerde gerçekleşti.Yapılan açık hava toplantıları ile yeni bir ivme kazandı.Ancak geçtiğimiz Şubat ayında meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin yol açtığı büyük felaket nedeniyle açık hava toplantılarına ara verildi. 11 ilimizi ve milletin yaşadığı büyük acılar sarstı.Mayıs ayında ‘Benim Aziz Milletim Sıra Sizde’ temalı açık hava mitinglerimiz yeniden başlıyor.”

Partinin nisan ayı açık hava toplantılarının yeri ve saati şöyle:

24 Nisan Pazartesi 13.00 Kastamonu, 16.00 Çankırı, 25 Nisan Salı 13.00 Nevşehir, 16.00 Niğde, 29 Nisan Cumartesi 13.00 Eskişehir, 16.00 Kütahya, 30 Nisan Pazar Karabük 13.00 , Bartın’da 16.00.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu