Ekonomi

Şok Marketler 250 mağazasını kapatmaya hazırlanıyor.

Şok Marketler, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremden etkilenen 10 ildeki mağazalarının hasar tespitine ilişkin KAP’a açıklama yaptı. Açıklamada, önemli ölçüde etkilenen ve kalıcı olarak kapalı kalması beklenen mağaza sayısının yaklaşık 250 olduğu belirtildi.

Şok Marketler Ticaret A.Ş tarafından KAP’a yapılan açıklamada, “Bölgede depremden önemli ölçüde etkilenen ve kalıcı olarak kapanması öngörülen mağaza sayısı yaklaşık 250, mağazalarımızda hasar tespit çalışmaları devam etmektedir. Depo ve mağazalarımızın tamamı kiralık ve sigortalıdır.

Depremden etkilenen tüm mağazalarımızda hasar tespiti ve tazminine yönelik sigorta ekspertiz çalışmaları başlatılmıştır. İlk belirlemelere göre bölgedeki depolarımızda faaliyetlerimizi etkileyecek önemli bir hasar meydana gelmemiş olup, depolarımız faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız sadık kalmaya kararlı mağazalarda bölge halkına hizmet vermektedir.

Afet bölgesindeki ihtiyaçların karşılanması için depremin ilk gününden itibaren resmi kurumlarla iş birliği içinde yardım çalışmalarına destek veriyoruz. Depremin yaralarının dayanışma ve iş birliği ile sarılacağına olan inancımızla, bölgedeki çalışmalarımızla halkımızın yanında olmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için her türlü çabayı göstereceğiz.”

kozakli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu