Haber

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu ne zaman toplanacak? Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurul Toplantısı hangi gün ve saat kaçta?

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı. Bir sonraki genel kurulda yeni bir deprem inceleme komisyonunun kurulması ve Yaşlı Emekliliği ile ilgili yasa tasarısı görüşülecek. Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurul toplantısının ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Peki, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu ne zaman toplanacak? Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurul Toplantısı hangi gün ve saat kaçta? Detaylar burada…

TBMM GENEL HEYETİ NE ZAMAN TOPLANACAK?

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu 22 ve 23 Şubat tarihlerinde yasama çalışmalarını görüşmeyecek. Genel Kurul, gündemindeki konuları görüşmek üzere 28 Şubat Salı günü toplanacak.

TBMM GENEL HEYETİ TOPLANTISI HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA?

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı. Bilgiç, “Maraş ve Elbistan’da meydana gelen iki büyük deprem ve ardından yine Hatay’da meydana gelen artçı sarsıntılar nedeniyle vatandaşlarımızın yanında olmak ve depremzedelere yardım etmek için tüm milletvekillerimiz bölgedeler ve başlayamıyoruz. Çünkü Konsey bir anlaşma çerçevesinde oluşmadı.’ diye beyan etti.

haber-gediz.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu